+420 778 724 456

Čas na nás!

Úklid domácností a firem.
Práce kolem domu.
Hlídání dětí.
Péče o seniory.

Máte někdy pocit, že nestíháte? Naším cílem je Vás tohoto pocitu zbavit a ušetřit Váš čas, který je v dnešní době tak drahocenný. Využijte naše služby a užijte si svůj volný čas, tak jak jste si vždy přáli! Naši lidé jsou prověření, proškolení a samozřejmě jsme pojištění. Nyní nastává Čas na pauzu! Čas na nás! Čas na A-nanas!

Dozvědět se více

Jak to funguje

1. Vyberte službu Stačí vyplnit krátký formulář a my Váš problém vyřešíme za Vás!
2. Kontaktujte nás Naši lidé jsou profesionálové, kteří svou práci dělají neobyčejně dobře.
3. Běžte a odpočiňte si Čas na pauzu! Čas na zábavu! Čas na nás! Čas na a-nanas!

Nabízíme

Úklidy ve firmách

Naši pracovníci jsou připraveni uklidit Vaše firemní prostory.  V čase a v rozsahu podle Vašich požadavků.

Provádíme běžné pravidelné úklidy, generální úklidy, úklidy po rekonstrukci či po malování. Čistíme koberce a myjeme okna. Jsme schopni  umýt i běžné nepřístupná okna za pomocí horolezecké techniky.

Od nás nikdy neuslyšíte "toto nemáme v popisu práce" nebo "to nejde", jde všechno, jen se musí chtít. A nám se chce. 

Soustřeďte se na Vaši práci a úklid nechte na nás. Je čas na A-nanas.cz 

Kontaktujte nás!  Vše s Vámi individuálně vymyslíme a nastavíme k Vaší maximální spokojenosti.

Zjistit více
Úklidy domácností

Naše hospodyně nejsou uklízečky, jsou to dámy, které u své práce přemýšlejí a dělají maximum, aby Vám usnadnily život. Budou nejen uklízet, tak jak si přejete a jak jste zvyklí, ale navíc pro Vás mohou zajistit další činnosti spojené s péčí o Vaši domácnost. 

Mohou Vám vyprat, vyžehlit, navařit, vyvenčit pejska...

Naše hospodyně jsou prověřené a zodpovědné, můžete je klidně nechat pracovat o samotě a vrátit se do krásně uklizené domácnosti.

Zjistit více
Práce kolem domu

Nebaví Vás nebo nemáte čas na sekání trávy, pletí záhonků, natírání plotu, prořezávání stromů, čištění bazénu nebo terasy?

Nebo potřebujete vymalovat?

Obraťte se na nás! Je čas na A-nanas.cz.

Vše za Vás uděláme a Vy můžete dělat to, co Vás baví. 

Potřebujete renovovat altánek nebo Vás manželka tlačí do obroušení a natření dětského domečku?

Neváhejte a zavolejte nám.


U všech prací mimo sekání trávy a malování si domluvíme hodinovou sazbu a makáme.

U sekání trávy máme nastavenou sazbu za m2. U trávy do cca 30 cm je cena 1,5 Kč za m2 (samozřejmostí je sběr a vysypání trávy na Vámi určené místo), u trávy nad 30 cm je nutné použít speciální techniku. Sazba je proto vyšší, za m2 je to 3 Kč. Shrabání trávy můžeme provést také, cena za shrabání trávy je 1 Kč m2. Minimální cena za zakázky na sekání trávy je 2000 Kč.

U malování je nutná osobní návštěva, na které zjistíme Vaše požadavky, vše změříme a následně Vám řekneme cenu. Je to samozřejmě nezávazné, nemusíte se bát.

Zjistit více
Pečovatelka

Ne vždy si člověk poradí se vším sám, pomoc potřebujeme občas každý. Obzvláště v pokročilém věku nebo v případě zdravotních potíží. Naše pečovatelky jsou Vám nebo Vašim blízkým k dispozici a pomohou se zvládáním běžných činností, na které není dostatek sil.

Všechny požadavky řešíme individuálně, vždy k Vaší maximální spokojenosti.

Zjistit více
Chůva

Své děti máme nadevše rádi. Občas však všichni potřebujeme odpočinek, a právě od toho jsou tady pro Vás naše chůvy. Víme, že svěřit někomu dítě je pro každého rodiče těžké, a proto jsme nastavili postup, jak tento proces učinit co nejsnadnější, jak pro Vaše dítě, tak pro Vás. Naše chůvy jsou plně kvalifikované pro tuto práci. Mají pedagogické nebo zdravotnické vzdělání, případně absolvovaly rekvalifikační kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

Optimální postup:
Nejdříve se chůva seznámí s rodiči, pak s dítětem. Ideální je, aby první seznámení s dítětem proběhlo u Vás doma. Tam se dítě cítí nejvíce bezpečně.  Pokud je to možné v přítomnosti rodiče, pak si dítě na chůvu snáz a rychleji zvykne.

Zjistit více
Mazlík

Naše služba Mazlík Vám pomůže s Vašimi zvířecími mazlíčky. Můžete nám je bez obav svěřit a třeba je i něco nového naučíme. Jsme schopní zajistit venčení, když Vy zrovna nemůžete. Běžné venčení je v délce 30 minut. Můžete nám svěřit i péči o Vaši kočičku, například když jedete na dovolenou. Budeme ji pravidelně ve Vámi požadovaných intervalech navštěvovat a starat se o ni jako o vlastní. Nebráníme se péči i o jiná zvířata, samozřejmě pokud to bude v našich silách.

Zjistit více

Zadat nezávaznou poptávku

A nyní stačí vyplnit následující formulář. Vyberte službu o jakou máte zájem. My Váš požadavek zpracujeme a v co nejkratší době se Vám ozveme. Pokud preferujete telefonický kontakt, zavolejte nám 778 724 456. 

Úklidy ve firmách Vybráno
Úklidy domácností Vybráno
Práce kolem domu Vybráno
Pečovatelka Vybráno
Chůva Vybráno
Mazlík Vybráno

Povinné položky

Nepovinné položky

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím s obchodními podmínkami.

Proč s námi spolupracovat?

Srozumitelná cena služeb Srozumitelná cena služeb Více
Prověřenía proškolení lidé Prověření
a proškolení lidé
Více
Plné pojištění Plné pojištění Více

Hodnocení uživatelů

Irena Š. Dobrý den,
s pečlivostí, přístupem a celým úklidem od slečny Zuzany jsem byla velmi spokojená. Ráda a s potěšením využiji služby i v dalším období.
Děkuji a zdravím
Irena Šléglová
jarmila b. Hledala jsem paní na ůklid,protože s předešlou firmou jsme nebyli spokojeni a tady jsme byli mile překvapeni,paní je příjemná,pracovitá,uklidila co měla a snad i něco navíc.
Dominika N. Byli jsme spokojeni s úklidem i komunikací prostřednictvím služby a-nanas. Drobná nespokojenost byla, že paní uklízečku z firmy poslali omylem na špatnou adresu a pak jsme na ni museli čekat více než půl hodiny po domluveném čase.
Ivona P. Velmi příjemné jednání jak při objednání služby, tak od pracovnice, která mne navštívila a pomáhala mi s hygienou i ostatními úkony, které jsem sama nezvládla. Paní byla vždy dochvilná a jednala profesionálně, vždy byla velice příjemná a komunikativní. Děkuji
Martina S. Dobrý den, se službami jsem velmi spokojená. Hledala jsem spolehlivé řešení pro moji domácnost a přesně toto jsem u A-nanas našla. Paní hospodyně je velmi příjemná, pracovitá a ochotná. Děkuji Martina
Pavla D. S prací hospodyně jsem byla moc spokojená. Úklid domácnosti provedla perfektně. Vše proběhlo bez problémů.
Zobrazit všechny reference
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů
Upozornění
Zavřít