Čas na nás!

Informace pro Vás

A tady pro Vás máme pár důležitých informací.


  • Jestli máte zájem o naše služby a bydlíte v jiném místě, žen máme zaznačeno v mapce, nevěšte hlavu a kontaktujte nás. Určitě něco vymyslíme.
  • V případě, že jste byli s něčím nespokojeni, neváhejte a řekněte nám to. Pomůže nám to zlepšit se a poskytnout Vám a dalším klientům lepší služby.
  • Platby za služby přijímáme výhradně převodem na účet na základě vystavené faktury.
  • V případě, že nechcete platit za naše služby bankovním převodem, ale hned po odvedení práce, dejte nám to prosím vědět dopředu. Náš pracovník bude mít připravený doklad. 
  • Jsme pojištění pro případ nehody, a to do výše 4 milionů Kč. Nikdy nevíte co se může stát. Děti řádí a televize letí k zemi... 

Zadat nezávaznou poptávku

A nyní stačí vyplnit následující formulář. My Váš požadavek zpracujeme a v co nejkratší době se Vám ozveme s tím nejlepším řešením!

Úklidy ve firmách
Úklidy domácností
Pečovatelka
Chůva
Mazlík

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím s obchodními podmínkami.

Proč s námi spolupracovat?

Srozumitelná cena služeb Srozumitelná cena služeb Více
Prověřenía proškolení lidé Prověření
a proškolení lidé
Více
Plné pojištění Plné pojištění Více

Hodnocení uživatelů

jarmila b. Hledala jsem paní na ůklid,protože s předešlou firmou jsme nebyli spokojeni a tady jsme byli mile překvapeni,paní je příjemná,pracovitá,uklidila co měla a snad i něco navíc.
Dominika N. Byli jsme spokojeni s úklidem i komunikací prostřednictvím služby a-nanas. Drobná nespokojenost byla, že paní uklízečku z firmy poslali omylem na špatnou adresu a pak jsme na ni museli čekat více než půl hodiny po domluveném čase.
Ivona P. Velmi příjemné jednání jak při objednání služby, tak od pracovnice, která mne navštívila a pomáhala mi s hygienou i ostatními úkony, které jsem sama nezvládla. Paní byla vždy dochvilná a jednala profesionálně, vždy byla velice příjemná a komunikativní. Děkuji
Martina S. Dobrý den, se službami jsem velmi spokojená. Hledala jsem spolehlivé řešení pro moji domácnost a přesně toto jsem u A-nanas našla. Paní hospodyně je velmi příjemná, pracovitá a ochotná. Děkuji Martina
Pavla D. S prací hospodyně jsem byla moc spokojená. Úklid domácnosti provedla perfektně. Vše proběhlo bez problémů.
Ivana F. Dobrý den, byla jsem velmi spokojená, paní na mytí oken byla příjemná a práci odvedla kvalitně. Vše proběhlo bez problémů. Děkuji a příště opět na shledanou.
Zobrazit všechny reference
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů
Upozornění
Zavřít