+420 778 724 456
Čas na nás!

Informace pro Vás

A tady pro Vás máme pár důležitých informací.


  • Jestli máte zájem o naše služby a bydlíte v jiném místě, než máme zaznačeno v mapce, nevěšte hlavu a kontaktujte nás. Určitě něco vymyslíme.
  • V případě, že jste byli s něčím nespokojeni, neváhejte a řekněte nám to. Pomůže nám to zlepšit se a poskytnout Vám a dalším klientům lepší služby.
  • Platby za služby přijímáme výhradně převodem na účet na základě vystavené faktury.
  • V případě, že nechcete platit za naše služby bankovním převodem, ale hned po odvedení práce, dejte nám to prosím vědět dopředu. Náš pracovník bude mít připravený doklad. 
  • Jsme pojištění pro případ nehody, a to do výše 4 milionů Kč. Nikdy nevíte co se může stát. Děti řádí a televize letí k zemi... 

Zadat nezávaznou poptávku

A nyní stačí vyplnit následující formulář. Vyberte službu o jakou máte zájem. My Váš požadavek zpracujeme a v co nejkratší době se Vám ozveme. Pokud preferujete telefonický kontakt, zavolejte nám 778 724 456. 

Firemní úklidy Vybráno
Domácí úklidy Vybráno
Speciální úklidy Vybráno

Povinné položky

Nepovinné položky

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím s obchodními podmínkami.

Proč s námi spolupracovat?

Srozumitelná cena služeb Srozumitelná cena služeb Více
Prověření a proškolení lidé Prověření a proškolení lidé Více
Plné pojištění Plné pojištění Více

Hodnocení uživatelů

Vladimíra P. Perfektní spolupráce, vstřícná domluva a naprostá spokojenost....
Tuto firmu můžu jen doporučit a ráda budu využívat jejich služeb i nadále.
František B. Jsem spokojen a dávám za sebe doporučení pokud bude služba takto pokračovat není důvod službu rušit a odejít co se týče úklidu dělají to co od nich chci a pozaduji za mě bez problémů.
Jana H. Rychlé jednání, profesionální přístup paní hospodyně, kvalitně odvedená práce. Těšíme se na další spolupráci.
Irena Š. Dobrý den,
s pečlivostí, přístupem a celým úklidem od slečny Zuzany jsem byla velmi spokojená. Ráda a s potěšením využiji služby i v dalším období.
Děkuji a zdravím
Irena Šléglová
jarmila b. Hledala jsem paní na ůklid,protože s předešlou firmou jsme nebyli spokojeni a tady jsme byli mile překvapeni,paní je příjemná,pracovitá,uklidila co měla a snad i něco navíc.
Dominika N. Byli jsme spokojeni s úklidem i komunikací prostřednictvím služby a-nanas. Drobná nespokojenost byla, že paní uklízečku z firmy poslali omylem na špatnou adresu a pak jsme na ni museli čekat více než půl hodiny po domluveném čase.
Zobrazit všechny reference
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů
Upozornění
Zavřít