Čas na nás!

Ceník

Cenu za naše služby Vám individuálně nastavíme, podle Vašich požadavků a našich možností. Vždy budete znát přesnou hodinovou sazbu včetně DPH (pro fyzické osoby; v případě fakturace na právnické osoby bude připočteno DPH v aktuálně platné výši). Přesnou hodinovou sazbu Vám sdělíme po zpracování Vaší poptávky. Cenu nastavujeme podle náročnosti požadovaných služeb, místa, kam za Vámi hospodyně pojede a našich možností.

Hospodyně220 - 290 kč/hod.
220 - 290 kč/hod.
Chůva200 - 290 kč/hod.
200 - 290 kč/hod.
Pečovatelka200 - 290 kč/hod.
200 - 290 kč/hod.
Úklid ve firmách170 - 270 kč/hod.
170 - 270 kč/hod.

Zadat nezávaznou poptávku

A nyní stačí vyplnit následující formulář. My Váš požadavek zpracujeme a v co nejkratší době se Vám ozveme s tím nejlepším řešením!

Hospodyně
Chůva
Pečovatelka
Úklid ve firmách

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Proč s námi spolupracovat?

Srozumitelná cena služeb Srozumitelná cena služeb Více
Prověřenía proškolení lidé Prověření
a proškolení lidé
Více
Plné pojištění Plné pojištění Více

Hodnocení uživatelů

jarmila b. Hledala jsem paní na ůklid,protože s předešlou firmou jsme nebyli spokojeni a tady jsme byli mile překvapeni,paní je příjemná,pracovitá,uklidila co měla a snad i něco navíc.
Dominika N. Byli jsme spokojeni s úklidem i komunikací prostřednictvím služby a-nanas. Drobná nespokojenost byla, že paní uklízečku z firmy poslali omylem na špatnou adresu a pak jsme na ni museli čekat více než půl hodiny po domluveném čase.
Ivona P. Velmi příjemné jednání jak při objednání služby, tak od pracovnice, která mne navštívila a pomáhala mi s hygienou i ostatními úkony, které jsem sama nezvládla. Paní byla vždy dochvilná a jednala profesionálně, vždy byla velice příjemná a komunikativní. Děkuji
Martina S. Dobrý den, se službami jsem velmi spokojená. Hledala jsem spolehlivé řešení pro moji domácnost a přesně toto jsem u A-nanas našla. Paní hospodyně je velmi příjemná, pracovitá a ochotná. Děkuji Martina
Pavla D. S prací hospodyně jsem byla moc spokojená. Úklid domácnosti provedla perfektně. Vše proběhlo bez problémů.
Ivana F. Dobrý den, byla jsem velmi spokojená, paní na mytí oken byla příjemná a práci odvedla kvalitně. Vše proběhlo bez problémů. Děkuji a příště opět na shledanou.
Zobrazit všechny reference
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít