+420 778 724 456
Čas na nás!

Jak to funguje

Úklid ve firmách

K úklidům ve firmách přistupujeme individuálně. Vy nám sdělíte své požadavky a my uděláme vše pro to  abychom je do puntíku splnili. Vaše spokojenost je naší prioritou. U nás neexistují slova: "to nejde" nebo "to nemáme v popisu práce". 

Jsme schopni zajistit jakýkoli úklid. Běžný pravidelný úklid, generální úklid, úklid po malování nebo po rekonstrukci, čištění koberců a sedaček, mytí oken běžné i horolezeckou technikou. 

Hospodyně

Zaměřujeme se na pravidelné úklidy domácností. Na začátku spolupráce nám řeknete Vaše časové požadavky a rozsah požadovaných služeb. Pokud máme volnou hospodyni ve Vámi požadovaném termínu, tak máte vyhráno a můžete si jít odpočinout. Pokud ne, nebojte se, vymyslíme jiný vyhovující termín. Vždy se k Vám snažíme posílat stejnou hospodyni. Pokud to možné není (nemoc, dovolená...), tak Vás dopředu informujeme, rozhodující slovo máte vždy Vy.

Hospodyně provádí úklid prostředky, které používáte doma. Pokud by Vám doma nějaké čističe chyběly, tak je umíme pro Vás zajistit.  

Něco málo k tomu abyste si udělali představu o délce úklidu. Kompletní pravidelný úklid domácnosti v bytě o velikosti 3+1 trvá průměrně 3 hodiny. Takže se vejdete do 1000 Kč. Pravidelný úklid rodinného domu trvá průměrně 5 hodin. Vždy však záleží na míře znečištění a rozsahu Vámi požadovaných služeb. 

Cenu za hodinu našich služeb víte vždy předem. 

Chůva

U hlídání dětí máme nastavený následující postup. Rodiče nám nejdříve sdělí své požadavky na chůvu. Podle těchto požadavků vybereme nejvhodnější chůvu a domluvíme osobní schůzku. Pokud bude Vám a Vašemu dítěti chůva vyhovovat, domluvíme termíny a rozsah hlídání a Vy si můžete jít odpočinout. 

Pečovatelka

  U péče o seniory a nemocné od Vás nejdříve zjistíme jaké služby a v jakém rozsahu od nás potřebujete. Následně Vám sdělíme zda máme volného odpovídajícího pracovníka a přesnou cenu za hodinu. Rozsah a délka služeb je vždy individuální, podle Vašich potřeb a našich možností.  


Cena a délka poskytovaných služeb je vždy individuální. Hodinovou sazbu stanovujeme v závislosti na  Vámi požadovaných službách a možného dojezdu hospodyně. Minimální i maximální cenu za hodinu našich služeb najdete v sekci Ceník. Při prvním kontaktu od Vás zjistíme co vše potřebujete a navrhneme možné řešení. Vaše spokojenost je naší prioritou.  


Náš systém je velice jednoduchý, rychlý a efektivní, který zvládnete ve 3 krocích.

1. Vyberte službu Stačí vyplnit krátký formulář a my Váš problém vyřešíme za Vás!
2. Kontaktujte nás Naši lidé jsou profesionálové, kteří svou práci dělají neobyčejně dobře.
3. Běžte a odpočiňte si Čas na pauzu! Čas na zábavu! Čas na nás! Čas na a-nanas!

Zadat nezávaznou poptávku

A nyní stačí vyplnit následující formulář. Vyberte službu o jakou máte zájem. My Váš požadavek zpracujeme a v co nejkratší době se Vám ozveme. Pokud preferujete telefonický kontakt, zavolejte nám 778 724 456. 

Úklidy domácností Vybráno
Úklidy ve firmách Vybráno
Speciální úklidy Vybráno
Chůva Vybráno
Pečovatelka Vybráno
Mazlík Vybráno

Povinné položky

Nepovinné položky

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím s obchodními podmínkami.

Proč s námi spolupracovat?

Srozumitelná cena služeb Srozumitelná cena služeb Více
Prověření a proškolení lidé Prověření a proškolení lidé Více
Plné pojištění Plné pojištění Více

Hodnocení uživatelů

Vladimíra P. Perfektní spolupráce, vstřícná domluva a naprostá spokojenost....
Tuto firmu můžu jen doporučit a ráda budu využívat jejich služeb i nadále.
František B. Jsem spokojen a dávám za sebe doporučení pokud bude služba takto pokračovat není důvod službu rušit a odejít co se týče úklidu dělají to co od nich chci a pozaduji za mě bez problémů.
Jana H. Rychlé jednání, profesionální přístup paní hospodyně, kvalitně odvedená práce. Těšíme se na další spolupráci.
Irena Š. Dobrý den,
s pečlivostí, přístupem a celým úklidem od slečny Zuzany jsem byla velmi spokojená. Ráda a s potěšením využiji služby i v dalším období.
Děkuji a zdravím
Irena Šléglová
jarmila b. Hledala jsem paní na ůklid,protože s předešlou firmou jsme nebyli spokojeni a tady jsme byli mile překvapeni,paní je příjemná,pracovitá,uklidila co měla a snad i něco navíc.
Dominika N. Byli jsme spokojeni s úklidem i komunikací prostřednictvím služby a-nanas. Drobná nespokojenost byla, že paní uklízečku z firmy poslali omylem na špatnou adresu a pak jsme na ni museli čekat více než půl hodiny po domluveném čase.
Zobrazit všechny reference
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů
Upozornění
Zavřít