Čas na nás!

Jak to funguje

Úklid ve firmách

K úklidům ve firmách přistupujeme individuálně. Vy nám sdělíte své požadavky a my uděláme vše pro to  abychom je do puntíku splnili. Vaše spokojenost je naší prioritou. 

Hospodyně

Zaměřujeme se na pravidelné úklidy domácností. Na začátku spolupráce nám řeknete Vaše časové požadavky a rozsah požadovaných služeb. Pokud máme volnou hospodyni ve Vámi požadovaném termínu, tak máte vyhráno a můžete si jít odpočinout. Pokud ne, nebojte se, vymyslíme jiný vyhovující termín. Vždy se k Vám snažíme posílat stejnou hospodyni. Pokud to možné není (nemoc, dovolená...), tak Vás dopředu informujeme, rozhodující slovo máte vždy Vy.

Hospodyně provádí úklid prostředky, které používáte doma. Pokud by Vám doma nějaké čističe chyběly, tak je umíme pro Vás zajistit.  

Něco málo k tomu abyste si udělali představu o délce úklidu. Kompletní pravidelný úklid domácnosti v bytě o velikosti 3+1 trvá průměrně 3 hodiny. Pravidelný úklid rodinného domu trvá průměrně 5 hodin. Vždy však záleží na míře znečištění a rozsahu Vámi požadovaných služeb. 

Cenu za hodinu našich služeb víte vždy předem. 

Chůva

U hlídání dětí máme nastavený následující postup. Rodiče nám nejdříve sdělí své požadavky na chůvu. Podle těchto požadavků vybereme nejvhodnější chůvu a domluvíme osobní schůzku. Pokud bude Vám a Vašemu dítěti chůva vyhovovat, domluvíme termíny a rozsah hlídání a Vy si můžete jít odpočinout. 

Pečovatelka

  U péče o seniory a nemocné od Vás nejdříve zjistíme jaké služby a v jakém rozsahu od nás potřebujete. Následně Vám sdělíme zda máme volného odpovídajícího pracovníka a přesnou cenu za hodinu. Rozsah a délka služeb je vždy individuální, podle Vašich potřeb a našich možností.  


Cena a délka poskytovaných služeb je vždy individuální. Hodinovou sazbu stanovujeme v závislosti na  Vámi požadovaných službách a možného dojezdu hospodyně. Minimální i maximální cenu za hodinu našich služeb najdete v sekci Ceník. Při prvním kontaktu od Vás zjistíme co vše potřebujete a navrhneme možné řešení. Vaše spokojenost je naší prioritou.  


Náš systém je velice jednoduchý, rychlý a efektivní, který zvládnete ve 3 krocích.

1. Vyberte službu Stačí vyplnit krátký formulář a my Váš problém vyřešíme za Vás!
2. Kontaktujte nás Naši lidé jsou profesionálové, kteří svou práci dělají neobyčejně dobře.
3. Běžte a odpočiňte si Čas na pauzu! Čas na zábavu! Čas na nás! Čas na a-nanas!

Zadat nezávaznou poptávku

A nyní stačí vyplnit následující formulář. My Váš požadavek zpracujeme a v co nejkratší době se Vám ozveme s tím nejlepším řešením!

Hospodyně
Chůva
Pečovatelka
Úklid ve firmách

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Proč s námi spolupracovat?

Srozumitelná cena služeb Srozumitelná cena služeb Více
Prověřenía proškolení lidé Prověření
a proškolení lidé
Více
Plné pojištění Plné pojištění Více

Hodnocení uživatelů

jarmila b. Hledala jsem paní na ůklid,protože s předešlou firmou jsme nebyli spokojeni a tady jsme byli mile překvapeni,paní je příjemná,pracovitá,uklidila co měla a snad i něco navíc.
Dominika N. Byli jsme spokojeni s úklidem i komunikací prostřednictvím služby a-nanas. Drobná nespokojenost byla, že paní uklízečku z firmy poslali omylem na špatnou adresu a pak jsme na ni museli čekat více než půl hodiny po domluveném čase.
Ivona P. Velmi příjemné jednání jak při objednání služby, tak od pracovnice, která mne navštívila a pomáhala mi s hygienou i ostatními úkony, které jsem sama nezvládla. Paní byla vždy dochvilná a jednala profesionálně, vždy byla velice příjemná a komunikativní. Děkuji
Martina S. Dobrý den, se službami jsem velmi spokojená. Hledala jsem spolehlivé řešení pro moji domácnost a přesně toto jsem u A-nanas našla. Paní hospodyně je velmi příjemná, pracovitá a ochotná. Děkuji Martina
Pavla D. S prací hospodyně jsem byla moc spokojená. Úklid domácnosti provedla perfektně. Vše proběhlo bez problémů.
Ivana F. Dobrý den, byla jsem velmi spokojená, paní na mytí oken byla příjemná a práci odvedla kvalitně. Vše proběhlo bez problémů. Děkuji a příště opět na shledanou.
Zobrazit všechny reference
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít