Čas na nás!

Aktuality

2.1.2019 - oficiálně spouštíme poskytování našich služeb i firmám. Umíme zajistit úklidové práce i ve firmách. 


Nastal čas na A-nanas.cz v Praze!

Od 1.9.2018 zahajujeme poskytování našich služeb i v Praze a okolí.


10.7.2018

Ananas.cz je Vám nyní i k dispozici v Prostějově, Přerově a Brně!


20.3.2018

Nově si služby A-nanas.cz můžete objednat už i v Olomouci a okolí. Naše hospodyně, chůvy a pečovatelky se na Vás těší.


20.12.2017

Rozšiřujeme pole naší působnosti. Naše služby si můžete objednat nejen v Ostravě, ale i v Havířově, Frýdku Místku, Opavě a okolních obcích. 

Těšíme se na Vás. 


13.11.2017

Zahájili jsme prodej Vánočních dárkových karet. Darujte svým blízkým čas na sebe. Můžete vybírat z hodnot 1000 Kč, 3000 Kč a 5000 Kč. 

V případě zájmu o dárkovou kartu nás můžete kontaktovat telefonicky na čísle 602 103 303 nebo emailem na info@a-nanas.cz 



Zadat nezávaznou poptávku

A nyní stačí vyplnit následující formulář. My Váš požadavek zpracujeme a v co nejkratší době se Vám ozveme s tím nejlepším řešením!

Hospodyně
Chůva
Pečovatelka
Úklid ve firmách

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Proč s námi spolupracovat?

Srozumitelná cena služeb Srozumitelná cena služeb Více
Prověřenía proškolení lidé Prověření
a proškolení lidé
Více
Plné pojištění Plné pojištění Více

Hodnocení uživatelů

jarmila b. Hledala jsem paní na ůklid,protože s předešlou firmou jsme nebyli spokojeni a tady jsme byli mile překvapeni,paní je příjemná,pracovitá,uklidila co měla a snad i něco navíc.
Dominika N. Byli jsme spokojeni s úklidem i komunikací prostřednictvím služby a-nanas. Drobná nespokojenost byla, že paní uklízečku z firmy poslali omylem na špatnou adresu a pak jsme na ni museli čekat více než půl hodiny po domluveném čase.
Ivona P. Velmi příjemné jednání jak při objednání služby, tak od pracovnice, která mne navštívila a pomáhala mi s hygienou i ostatními úkony, které jsem sama nezvládla. Paní byla vždy dochvilná a jednala profesionálně, vždy byla velice příjemná a komunikativní. Děkuji
Martina S. Dobrý den, se službami jsem velmi spokojená. Hledala jsem spolehlivé řešení pro moji domácnost a přesně toto jsem u A-nanas našla. Paní hospodyně je velmi příjemná, pracovitá a ochotná. Děkuji Martina
Pavla D. S prací hospodyně jsem byla moc spokojená. Úklid domácnosti provedla perfektně. Vše proběhlo bez problémů.
Ivana F. Dobrý den, byla jsem velmi spokojená, paní na mytí oken byla příjemná a práci odvedla kvalitně. Vše proběhlo bez problémů. Děkuji a příště opět na shledanou.
Zobrazit všechny reference
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít